Zwycięzca "The Voice of Poland" Ochman prezentuje nowy singiel "Prometeusz" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zwycięzca „The Voice of Poland” Ochman prezentuje nowy singiel „Prometeusz”

Zwycięzca „The Voice of Poland” Ochman prezentuje nowy singiel „Prometeusz”

To już czwarty singiel, który zapowiada debiutancki album młodego artysty.

To już czwarty singiel, który zapowiada debiutancki album młodego artysty.

Po trzech świetnie przyjętych singlach – „Światłocieniach” (ponad 2,4 mln streamów na Spotify, ponad 4 mln wyświetleń na YouTube),  „Wielkich tytułach” (#1 miejsce na karcie na czasie YouTube, ponad 1,7 mln wyświetleń oraz ponad 600 tyś. streamów na Spotify) i „Wspomnienia” (ponad pół miliona wyświetleń na Youtube) – Ochman prezentuje kolejny utwór „Prometeusz”

Premiera teledysku 2 lipca 2021 roku o godz. 12:00.

Krystian jest zwycięzcą 11. edycji „The Voice of Poland” oraz wnukiem słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Jego uczestnictwo w telewizyjnym show zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez widzów. Ochman był nazywany objawieniem i fenomenem, a jego pierwszy autorski singiel „Światłocienie” był typowany jako jeden z najlepszych debiutanckich utworów laureatów „The Voice of Poland”.

Urodził się i wychował w USA, niedaleko Waszyngtonu. Jego rodzice wyjechali do Stanów na studia i do pracy jeszcze w czasach komunizmu. Przełomowym momentem w życiu Krystiana było zagranie roli księcia w licealnym przedstawieniu. Gdy dziadek wysłuchał jego występu, zasugerował pomysł podjęcia studiów na Akademii Muzycznej w Katowicach.

Obok zdolności wokalnych, Krystian jest również instrumentalistą. Gra na fortepianie i trąbce oraz aktywnie uczestniczy w procesie twórczym podczas produkcji swojego materiału muzycznego.