"The Crown" sezon 5: Elizabeth Debicki jako Księżna Diana. Zobacz nowe zdjęcia z planu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „The Crown” sezon 5: Elizabeth Debicki jako Księżna Diana. Zobacz nowe zdjęcia z planu

„The Crown” sezon 5: Elizabeth Debicki jako Księżna Diana. Zobacz nowe zdjęcia z planu

Do sieci trafiły również nowe zdjęcia z planu serialu Netfliksa. Możemy na nich zobaczyć Elizabeth Debicki w nowej roli.

Do sieci trafiły również nowe zdjęcia z planu serialu Netfliksa. Możemy na nich zobaczyć Elizabeth Debicki w nowej roli.

Miliony fanów na całym świecie czekają na kontynuację jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Portal „Deadline” potwierdził, że obsada „The Crown” wróciła na plan w czerwcu 2021 roku. Oznacza to, że premiera nowych odcinków piątego sezonu nastąpi dopiero w 2022 roku. 

Kilka tygodni temu scenarzysta serialu potwierdził, że Imelda Staunton zastąpi Olivię Colman w roli Królowej Elżbiety II. W „The Crown 5” starszą wersję księcia Filipa, czyli najbliższą tej aktualnej zagra Jonathan Pryce. Księżniczkę Małgorzatę zagra Lesley Manville, a księżną Dianę aktorka polskiego pochodzenia Elizabeth Debicki.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia Księżnej Diany w nowym sezonie „The Crwon”.

Wiemy również, kto wystąpi w roli premiera Wielkiej Brytanii Johna Majora. Do obsady „The Crown” dołączył Jonny Lee Miller.

Sezon 4. zakończył się rezygnacją Thatcher, co oznacza, że do walki wejdzie nowy premier. Sezon piąty będzie kontynuował kadencję Johna Majora i później zobaczymy również jego następcę Tony'ego Blaira, który sprawował urząd podczas śmierci Diany.