Strona Główna > Zwycięzca „The Voice of Poland” – Ochman prezentuje nowy singiel „Ten Sam Ja”

Zwycięzca „The Voice of Poland” – Ochman prezentuje nowy singiel „Ten Sam Ja”

Ochman prezentuje nowy singiel „Ten sam ja”. Utwór jest zdecydowanie mocniejszy i bardziej mroczny niż poprzednie single Krystiana.

Ochman prezentuje nowy singiel „Ten sam ja”. Utwór jest zdecydowanie mocniejszy i bardziej mroczny niż poprzednie single Krystiana.

Za bit ponownie odpowiedzialny jest @atutowy, a słownie i muzycznie dołożył swoje trzy grosze Sebastian Morgoś z hiphopowego duetu Miętha. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny teledysk.

Artysta w nowej piosence przekonuje, że nie przeszedł żadnych większych i znaczących przemian życiowych. Jego podejście do życia się nie zmieniło, pomimo tego, że wygrał „The Voice of Poland”. Śpiewa, że ma tylko jedną twarz, jedną maskę i raczej nigdy nie będzie inaczej. Zdaniem Krystiana, w dzisiejszym świecie ciężko jest ufać drugiej osobie. Ochman ufa tylko swoim oczom. Przekonuje też, że nie ma sensu analizować i zastanawiać się nad czymś, na co nie ma się wpływu.

Ochman, mimo że jest debiutantem, ma spore grono fanów, dzięki którym osiągnął już ponad 4,2 mln streamów na Spotify i ponad 8,2 mln odtworzeń na YouTube.

Warto dodać, że Ochman z poprzednim singlem „Prometeusz” wystąpi 4 września 2021 roku na koncercie „Premiery” podczas 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.