"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15": Poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”: Poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników [WIDEO]

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15”: Poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników [WIDEO]

Już jesienią powróci jeden najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto powalczy o główną nagrodę.

Już jesienią powróci jeden najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto powalczy o główną nagrodę.

Cieszący się olbrzymią popularnością program „Twoja Twarz brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 15. edycja „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” powróci na antenę już we wrześniu!

Kto tym razem będzie walczył o zwycięstwo i możliwość przekazania 100 tys. zł na cele charytatywne? 

Swoich sił w programie próbować będą Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski, Kasia Łaska, Adam Zdrójkowski, Klara Williams, Tomasz Ciachorowski, Krzysztof Cugowski junior i Paulina Sykut-Jeżyna.

Zobacz zwiastun nowego sezonu:

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Komu będziecie kibicować?