David Hasselhoff nagrał cover przeboju "Sweet Caroline" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > David Hasselhoff nagrał cover przeboju „Sweet Caroline” [WIDEO]

David Hasselhoff nagrał cover przeboju „Sweet Caroline” [WIDEO]

Aktor znany z seriali „Słoneczny Patrol” czy „Nieustraszony” już niejednokrotnie zaskakiwał nas swoimi muzycznymi wcieleniami. W takim chyba lubimy go najbardziej!

Aktor znany z seriali „Słoneczny Patrol” czy „Nieustraszony” już niejednokrotnie zaskakiwał nas swoimi muzycznymi wcieleniami. W takim chyba lubimy go najbardziej!

Można śmiało powiedzieć, że dyskografia Davida Hasselhoffa pęka w szwach. Piosenkarz wydał już łącznie dziewiętnaście płyt! Niewątpliwie największy sukces odniósł jego debiutancki album z 1985 roku „Night Rocker”. Aktor w swojej twórczości bardzo lubi eksperymentować, łącząc ze sobą zupełnie różne gatunki muzyki. W 2020 roku artysta zaskoczył fanów hardrockowym albumem „Open Your Eyes”. Teraz przyszła kolej na nieco lżejsze brzmienia.

Do sieci trafił kolejny singiel z nadchodzącej płyty, na której aktor śpiewa covery największych przebojów. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do hitu „Sweet Caroline”.

David Michael Hasselhoff urodził się 17 lipca w 1952 roku, w Baltimore w stanie Maryland. Przyszedł na świat w pobożnej rzymskokatolickiej rodzinie. Bardzo szybko zdecydował, że chce zostać aktorem, bo już w wieku siedmiu lat wziął udział w szkolnej inscenizacji „Major Domo”, a mając osiem lat, wystąpił w przedstawieniu Braci Grimm „Titelitury”. Młody artysta nie wyobrażał sobie podążać inną drogą, dlatego też aplikował do Akademii Sztuk Dramatycznych w Pontiac w stanie Michigan. Studiował również w Kalifornijskim Instytucie Sztuk w Valencia na wydziale teatralnym.

Na wielkim ekranie zadebiutował w komedii sportowej „Odwet cheerleaderek”. Wreszcie na horyzoncie pojawiła się propozycja przyjęcia roli policjanta-kierowcy Michaela Knighta, właściciela mówiącego samochodu w serialu „Nieustraszony”.

W 1985 roku rozpoczął karierę muzyczną. Wylansował takie przeboje jak „Looking for Freedom” i „Crazy for You” . Jego albumy cieszyły się największym powodzeniem w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

Wreszcie w 1989 roku przyjął rolę przystojnego ratownika kapitana Mitcha Buchannona w „Słoneczny patrol”. Reszta jest już historią.