Lady Gaga i Tony Bennett prezentują teledysk do singla "I Get a Kick Out of You" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Lady Gaga i Tony Bennett prezentują teledysk do singla „I Get a Kick Out of You”

Lady Gaga i Tony Bennett prezentują teledysk do singla „I Get a Kick Out of You”

Premiera albumu zaplanowana jest na 1 października 2021 roku. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest „I Get a Kick Out Of You”.

Premiera albumu zaplanowana jest na 1 października 2021 roku. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest „I Get a Kick Out Of You”.

Ogłoszenie premiery wydawnictwa odbyło się 3 sierpnia 2021, w dniu 95. urodzin Tony’ego Bennetta. Artysta zapowiedział, że „Love For Sale” będzie ostatnim albumem w jego karierze. W trackliście nie zabraknie klasycznych utworów z katalogu Portera, zarówno duetów, jak i solowych.

Poniżej możecie zobaczyć teledysk do singla „I Get A Kick Out Of You”:

Lady Gaga i Tony Bennett wpadli na pomysł nagrania „Love For Sale” niedługo po tym, gdy ich pierwszy album, „Cheek To Cheek”, zadebiutował na szczycie zestawienia Billboard w 2015 roku. Nagrany w Electric Lady Studios w Nowym Jorku album to niezwykle elegancka i przebojowa zarazem mieszanka jazzu, big bandu i orkiestrowych aranżacji. Już w trakcie sesji u Bennetta zdiagnozowano chorobę Alzheimera, o czym rodzina poinformowała w 2021 roku.

Aby uczcić 95. urodziny Tony’ego, Lady Gaga zachęciła fanów, by udostępniali filmy, w których opowiadają, za co cenią artystę, pod tagiem #Tonys95BdayCard. Najlepsze nagrania, wybrane przez artystkę, trafią do urodzinowego wideo.