Chowajcie swoje psy. "Cruella 2" nadciąga! Poznaliśmy pierwsze szczegóły » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Chowajcie swoje psy. „Cruella 2” nadciąga! Poznaliśmy pierwsze szczegóły

Chowajcie swoje psy. „Cruella 2” nadciąga! Poznaliśmy pierwsze szczegóły

Studio Disneya potwierdziło, że powstanie druga część filmu, „Cruella”, który okazał się wielkim hitem kinowym ostatnich miesięcy.

Studio Disneya potwierdziło, że powstanie druga część filmu, „Cruella”, który okazał się wielkim hitem kinowym ostatnich miesięcy.

W ostatnich latach stało się bardzo modne tworzenie filmowych wersji kultowych animacji Disneya. Za nami już premiery „Dumbo”, „Aladyna” oraz „Króla Lwa”. Kilka tygodni temu do kin trafił kolejny klasyk w filmowej wersji – „Cruella”. Obraz okazał się wielkim hitem. Film z Emmą Stone w roli głównej zarobił na całym świecie blisko 230 milionów dolarów!

Nic dziwnego, że studio Disneya zdecydowało się na kontynuację tego hitu. To już oficjalne, powstanie „Cruella 2”. W roli głównej ponownie zobaczymy Emmę Stone, która doskonale odnalazła się w tym filmie.

Za realizację filmu będą odpowiedzialni twórcy pierwszej części: reżyser Craig Gillespie oraz scenarzysta Tony McNamara. Fabuła drugiej części produkcji owiana jest wielką tajemnicą.

Więcej szczegółów poznamy niebawem. Będziemy Was informować na bieżąco!