Strona Główna > Sean Paul powraca z wakacyjnym singlem „Only Fanz”

Sean Paul powraca z wakacyjnym singlem „Only Fanz”

Legenda dancehallu powraca z nowym hitem wakacyjnym – „Only Fanz”. Gościnnie w utworze pojawia się amerykański gwiazdor rapu, Ty Dolla $ign.

Legenda dancehallu powraca z nowym hitem wakacyjnym – „Only Fanz”. Gościnnie w utworze pojawia się amerykański gwiazdor rapu, Ty Dolla $ign.

W klipie do kawałka pojawiają się Only Fans Girls z USA, Brazylii oraz Jamajki.

Jak wyjaśnia Sean Paul:

W trakcie całej swojej kariery Sean Paul wypracował unikatowe brzmienie oraz styl. Niesamowicie chwytliwe kompozycje, moc muzyki oraz świetny dobór współpracowników sprawiły, że artysta może cieszyć się olbrzymią bazą fanów na całym świecie, jak również niezliczonymi wyróżnieniami i nagrodami.

W 2021 ukazał się projekt „Live N Livin”, w którym Sean Paul celebruje jamajskie dziedzictwo i dancehallowe korzenie. „Only Fanz” to nie ostatnie artystyczne słowo gwiazdora w tym roku – wypatrujcie nowych premier…

Wystarczy, że Sean Paul powie swoim charakterystycznym głosem „shake dat ting” i wszyscy od razu wiedzą, kto jest ucieleśnieniem dancehallu. Z siedmioma albumami na koncie Sean Paul sprawił, że gatunek popularny przede wszystkim w Kingston na Jamajce zagościł na stałe na szczytach list przebojów. Sean występował w ponad 120 krajach na całym świecie – jako pierwszy Jamajczyk koncertował w Kazachstanie czy na Madagaskarze.