"The Crown" sezon 5: Książę Karol i Księżna Diana na oficjalnych zdjęciach z planu serialu Netfliksa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „The Crown” sezon 5: Książę Karol i Księżna Diana na oficjalnych zdjęciach z planu serialu Netfliksa

„The Crown” sezon 5: Książę Karol i Księżna Diana na oficjalnych zdjęciach z planu serialu Netfliksa

Do sieci pierwsze oficjalne zdjęcia z planu serialu Netfliksa. Możemy na nich zobaczyć Elizabeth Debicki w nowej roli i „nowego” księcia Karola.

Do sieci pierwsze oficjalne zdjęcia z planu serialu Netfliksa. Możemy na nich zobaczyć Elizabeth Debicki w nowej roli i „nowego” księcia Karola.

Miliony fanów na całym świecie czekają na kontynuację jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Portal „Deadline” potwierdził, że obsada „The Crown” wróciła na plan w czerwcu 2021 roku. Oznacza to, że premiera nowych odcinków piątego sezonu nastąpi dopiero w 2022 roku.

Kilka tygodni temu scenarzysta serialu potwierdził, że Imelda Staunton zastąpi Olivię Colman w roli Królowej Elżbiety II. W „The Crown 5” starszą wersję księcia Filipa, czyli najbliższą tej aktualnej zagra Jonathan Pryce. Księżniczkę Małgorzatę zagra Lesley Manville, a księżną Dianę aktorka polskiego pochodzenia Elizabeth Debicki.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia Księżnej Diany oraz Księcia Karola, którego gra Dominic West.

A tak prezentuje się Królowa Elżbieta:

Wiemy również, kto wystąpi w roli premiera Wielkiej Brytanii Johna Majora. Do obsady „The Crown” dołączył Jonny Lee Miller

Sezon 4. zakończył się rezygnacją Thatcher, co oznacza, że do walki wejdzie nowy premier. Sezon piąty będzie kontynuował kadencję Johna Majora i później zobaczymy również jego następcę Tony'ego Blaira, który sprawował urząd podczas śmierci Diany.