Strona Główna > „Dom z papieru” sezon 5: Zobacz pierwsze oficjalne zdjęcia nowych bohaterów!

„Dom z papieru” sezon 5: Zobacz pierwsze oficjalne zdjęcia nowych bohaterów!

Wielkimi krokami zbliża się premiera 5. sezonu jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Do sieci trafiły właśnie nowe zdjęcia, które przedstawiają nowych bohaterów!

Wielkimi krokami zbliża się premiera 5. sezonu jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Do sieci trafiły właśnie nowe zdjęcia, które przedstawiają nowych bohaterów!

Miliony fanów na całym świecie czekają na kontynuację jednego z najpopularniejszych sensacyjnych seriali ostatnich lat. Pierwsza połowa piątej części już 3 września 2021 roku, a druga połowa 3 grudnia 2021 roku. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia nowych bohaterów, których zobaczymy w piątym sezonie „Domu z papieru”.

Do obsady serialu dołączyło dwóch aktorów Miguel Ángel Silvestre, który wcieli się w czarny charakter i Patrick Criado.

– czytamy w oficjalnym opisie Netfliksa.

„Dom z papieru” może pochwalić się aktualnym rekordem bycia najczęściej oglądanym nieanglojęzycznym serialem w serwisie Netflix. Po raz kolejny w czwartym sezonie serial pobił wszystkie poprzednie rekordy, które ustanowił. Czwarty sezon „Domu z papieru” ma już ponad 65 milionów wyświetleń. Ta liczba na pewno wzrośnie w ciągu najbliższych dni, ponieważ każdy fan będzie chciał sobie przypomnieć najważniejsze momenty przed premierą nowego sezonu.

Niestety to będzie ostatni sezon serialu. Jak zapewniają scenarzyści, fani będą zadowoleni z jego zakończenia. 5 sezon będzie dłuższy niż wcześniejsze i ma składać się z 10 odcinków.

W serialu ponownie wystąpią Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituno (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia) oraz Pedro Alonso (Berlin).