"The Crown" sezon 5: Zobacz nowe zdjęcia z planu. Księżna Diana wygląda rewelacyjnie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „The Crown” sezon 5: Zobacz nowe zdjęcia z planu. Księżna Diana wygląda rewelacyjnie!

„The Crown” sezon 5: Zobacz nowe zdjęcia z planu. Księżna Diana wygląda rewelacyjnie!

Do sieci nowe zdjęcia z planu serialu Netfliksa. Możemy na nich zobaczyć Elizabeth Debicki w nowej roli i „nowego” księcia Karola.

Do sieci nowe zdjęcia z planu serialu Netfliksa. Możemy na nich zobaczyć Elizabeth Debicki w nowej roli i „nowego” księcia Karola.

Miliony fanów na całym świecie czekają na kontynuację jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Portal „Deadline” potwierdził, że obsada „The Crown” wróciła na plan w czerwcu 2021 roku. Oznacza to, że premiera nowych odcinków piątego sezonu nastąpi dopiero w 2022 roku.

Poniżej możecie zobaczyć nowe zdjęcia Księżnej Diany, w tej roli aktorka polskiego pochodzenia Elizabeth Debicki oraz Księcia Karola, którego gra Dominic West.

Kilka tygodni temu scenarzysta serialu potwierdził, że Imelda Staunton zastąpi Olivię Colman w roli Królowej Elżbiety II. W „The Crown 5” starszą wersję księcia Filipa, czyli najbliższą tej aktualnej zagra Jonathan Pryce. Księżniczkę Małgorzatę zagra Lesley Manville. Wiemy również, kto wystąpi w roli premiera Wielkiej Brytanii Johna Majora. Do obsady „The Crown” dołączył Jonny Lee Miller

Sezon 4. zakończył się rezygnacją Thatcher, co oznacza, że do walki wejdzie nowy premier. Sezon piąty będzie kontynuował kadencję Johna Majora i później zobaczymy również jego następcę Tony'ego Blaira, który sprawował urząd podczas śmierci Diany.