Orcheston: Michał Szpak, Kayah i Beata Kozidrak zaśpiewają z orkiestrą symfoniczną » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Orcheston: Michał Szpak, Kayah i Beata Kozidrak zaśpiewają z orkiestrą symfoniczną

Orcheston: Michał Szpak, Kayah i Beata Kozidrak zaśpiewają z orkiestrą symfoniczną

Beata Kozidrak, Kayah, Michał Szpak, Reni Jusis, Nick Sinckler, Sara Chmiel i Kasia Dereń to gwiazdy tegorocznej edycji Orchestonu. To oryginalny projekt prezentujący hity elektroniki w symfonicznych aranżacjach.

Beata Kozidrak, Kayah, Michał Szpak, Reni Jusis, Nick Sinckler, Sara Chmiel i Kasia Dereń to gwiazdy tegorocznej edycji Orchestonu. To oryginalny projekt prezentujący hity elektroniki w symfonicznych aranżacjach.

Stworzony przez Grommego we współpracy z Prestige MJM. Koncert odbędzie się 13 grudnia 2021 roku w ICE Kraków. Organizatorzy informują, że zakupione dotąd bilety zachowują ważność.

Trzecia edycja Orchestonu, podobnie jak dwie pierwsze, opierać się będzie na sprawdzonym przepisie, wymyślonym i opracowanym przez Grommego – krakowskiego producenta, DJ’a i twórcę największych hitów ostatnich lat. A że było to danie wyborne, nie powinno więc nikogo dziwić, że kolejny raz publiczność zabrana zostanie w magiczny świat hitów elektronicznych, podanych w oryginalny, symfoniczny sposób.

Pomysł na Orcheston zrodził się w głowie Grommego wiele lat temu. Jest to spełnienie jego marzeń, aby elektronikę połączyć z dużą orkiestrą symfoniczną. Wszystko grane jest na żywo, a każdy szczegół w tym koncercie dopracowany w najmniejszym szczególe

Publiczność usłyszy hity takich twórców jak: Avicii, Vangelis, Donna Summer, Depeche Mode, Daft Punk czy Armin Van Buuren. Warto dodać, że do tegorocznej edycji Orchestonu dołączy nowa twarz – Michał Szpak.

W dwóch poprzednich edycjach Orchestonu zaangażowanych było wielu znanych wokalistów, w tym: Beata Kozidrak, Kayah, Sarsa, Ania Dąbrowska, Mateusz Ziółko, Reni Jusis czy Lukas Meijer. W kontekście trzeciej edycji potwierdzone zostały już nazwiska: Beaty Kozidrak, Michała Szpaka, Kayah, Reni Jusis, Sary Chmiel, Kasi Dereń i Nicka Sinkclera. Orcheston to ciekawy i oryginalny projekt na polskim rynku muzycznym, który warto zobaczyć.

Połączenie muzyki elektronicznej i symfonicznej to propozycja dla szerokiej publiczności. Każdy podczas tego koncertu odnajdzie coś dla siebie. Niestandardowy wybór repertuaru stanowi kompilację kilkudziesięciu lat historii muzyki elektronicznej, więc utwory, które będzie można usłyszeć w Krakowie, są największymi hitami minionych lat i dekad.

Trzecia edycja Orchestonu, w której Gromee ponownie zabierze publiczność w magiczne rejony muzyki elektronicznej w połączeniu z dźwiękami granymi przez Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej, odbędzie się 13 grudnia 2021 roku w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Bilety na to niezwykłe wydarzenie kupić można za pośrednictwem www.biletserwis.pl. Dotychczas sprzedane wejściówki zachowują ważność.