Michael Patrick Kelly zapowiada premierę nowego albumu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michael Patrick Kelly zapowiada premierę nowego albumu

Michael Patrick Kelly zapowiada premierę nowego albumu

Cztery lata po premierze ostatniego albumu, legendarny „Paddy” z The Kelly Family przymierza się do premiery piątego krążka „B.O.A.T.S”, który ukaże się 5 listopada 2021 roku i jest już dostępny w przedsprzedaży!

Cztery lata po premierze ostatniego albumu, legendarny „Paddy” z The Kelly Family przymierza się do premiery piątego krążka „B.O.A.T.S”, który ukaże się 5 listopada 2021 roku i jest już dostępny w przedsprzedaży!

Pierwsze dwa single z nadchodzącego albumu, „Beautiful Madness” i „Throwback”, wygenerowały łącznie ponad 150 milionów streamów i znalazły się na szczycie list przebojów w wielu krajach europejskich, w tym w Polsce (3 miejsce!), Niemczech, Szwajcarii i Austrii. Album „B•O•A•T•S” jest kontynuacją płyty „iD” z 2017 roku, która utrzymywała się na niemieckich listach przebojów przez ponad 90 tygodni i obecnie zmierza w kierunku podwójnej platyny. Trasa iD-Live sprzedała ponad 500 tysięcy biletów, a hity radiowe, takie jak „Roundabouts”, „Et Voila” i „iD” udowadniają, że autor piosenek i producent z niepowtarzalnym 4-oktawowym głosem jest jednym z najbardziej uznanych artystów zarówno w Niemczech, jak i za granicą.

Pod koniec sierpnia artysta ponownie zawitał do Polski, aby wystąpić na żywo przed liczną widownią w Kielcach. Jego występ przyciągnął 1,3 miliona widzów „Przeboju lata” RMF FM i Polsatu. Michael Patrick Kelly był niezaprzeczalnie najjaśniejszą gwiazdą tego wyjątkowego wieczoru i pozostawił głęboki niedosyt wśród polskich fanów występując z dwoma utworami.

Po europejskim sukcesie „Beautiful Madness” (ponad 100 milionów odtworzeń i podwójna platyna w Polsce!) i ostatnim singlu „Throwback” (ponad 100 odtworzeń dziennie!) Michael Patrick Kelly jest liderem kilku europejskich list przebojów. Utwór łączący brzmienie lat 70. z aktualnym miejskim klimatem został ostatnio wydany jako remiks funky house brytyjskiego producenta i DJ-a Majestic, znanego z kilku światowych sukcesów, takich jak remiks utworu „Rasputin” Boney M.