Strona Główna > James Blunt zaprezentował nowy singiel “Love Under Pressure”

James Blunt zaprezentował nowy singiel „Love Under Pressure”

Utwór jest zapowiedzią nowego albumu artysty. Poznaliśmy na ten temat więcej szczegółów.

Utwór jest zapowiedzią nowego albumu artysty. Poznaliśmy na ten temat więcej szczegółów.

Mamy dobra wiadomość dla fanów Jamesa Blunta. Artysta rozpoczął prace nad materiałem na nowy album. Pierwszym przedsmakiem tego, co na nim usłyszymy, jest utwór „Love Under Pressure”, który napisał razem z Jackiem Savorettim. Możecie go posłuchać poniżej.

– powiedziała artysta w filmiku zamieszczonym na Instagramie.

Przypominamy, że mistrz ballad i twórca kultowego „You're Beautiful”, który już nie raz zachwycił polską publiczność, zagra koncert 29 maja 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

James Blunt to artysta, którego nie trzeba przedstawiać. W końcu kto z nas choć raz nie wzruszył się słuchając takich numerów, jak: „You’re Beautiful”, którego liczba wyświetleń w serwisie YouTube przekracza już 500 milionów, ponadczasowego „Goodbye My Lover” czy hitu „Melody” stworzonego we współpracy z Lost Frequency? Nie ma wątpliwości, że James Blunt – z natury powściągliwy Anglik, a do tego były wojskowy, który stacjonował w Kosowie, całej swojej wrażliwości upust daje właśnie w muzyce. Dlatego nawet po 15 latach jego wyjątkowo autentyczna i bezkompromisowa twórczość nie przestaje zachwycać. W dobie muzyki elektronicznej oraz syntetycznej James niezmiennie stawia na akustyczne brzmienia, podczas koncertów na scenie zawsze staje ze swoją gitarą i dzięki autorskim utworom spowitym prawdziwą emocją porusza widownię.