Duet 2Cellos świętuje 10-lecie i prezentuje album z największymi przebojami » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Duet 2Cellos świętuje 10-lecie i prezentuje album z największymi przebojami

Duet 2Cellos świętuje 10-lecie i prezentuje album z największymi przebojami

Z okazji 10 rocznicy powstania zespołu Sony Masterworks przedstawia album „DEDICATED”, zawierający wybór 10 wielkich przebojów w nowych fantastycznych aranżacjach.

Z okazji 10 rocznicy powstania zespołu Sony Masterworks przedstawia album „DEDICATED”, zawierający wybór 10 wielkich przebojów w nowych fantastycznych aranżacjach.

Usłyszymy m.in. takie hity jak: „Livin' On a Prayer” (Bon Jovi), „Sweet Child O' Mine” (Guns N' Roses), „Shallow” (Lady Gaga), „I Don't Care” (Sheeran/Bieber).

2 Cellos to duet chorwackich wiolonczelistów prezentujący swój unikalny styl muzyczny łączący w sobie najlepsze cechy muzyki klasycznej, filmowej, pop i rocka.

Niezależnie od tego czy grają Bacha, Vivaldiego czy szaleją na scenie, prezentując utwory rockowe, Luka i Stjepan nie znają granic podczas swoich wykonań koncertowych.

Występują z powodzeniem na całym świecie, grając w takich miejscach jak: Radio City Music Hall w Nowym Yorku, Royal Albert Hall w Londynie oraz Sydney Opera House w Australii. Wstępowali z Stevenem Tylerem, Andrea Bocellim, Red Hot Chili Peppers, Queens of the Stone Age, Georgem Michaelem a także dwukrotnie wyruszyli w trasę koncertową z Eltonem Johnem.

Przypominamy, że charyzmatyczny duet wiolonczelistów, mający fanów na całym świecie, powróci na jedyny koncert do Polski. Stjepan Hauser i Luka Sulić zaserwują show z największymi światowymi hitami.

To będzie szalony koncert pełen rockowych i popowych brzmień w zaskakujących interpretacjach. 2Cellos wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi 13 maja 2022 roku.