"Nie czas umierać": Daniel Craig pożegnał się z Jamesem Bondem wzruszającą przemową » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Nie czas umierać”: Daniel Craig pożegnał się z Jamesem Bondem wzruszającą przemową

„Nie czas umierać”: Daniel Craig pożegnał się z Jamesem Bondem wzruszającą przemową

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier kinowych już niebawem trafi do kin. Zobaczcie wzruszające wideo z ostatniego dnia na planie.

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier kinowych już niebawem trafi do kin. Zobaczcie wzruszające wideo z ostatniego dnia na planie.

Daniel Craig wciela się w kultową postać Agenta 007 od 2006 roku. Ma już na swoim koncie kilka poważnych kontuzji, które przytrafiły mu się na planie poprzednich części Bonda. Między innymi w „Casino Royale” wybił sobie kilka zębów, a w „Quantum of Solace” uszkodził sobie bardzo poważnie ramię. Aktor oświadczył, że w „Nie czas umierać” po raz ostatni zagra Jamesa Bonda.

Podczas ostatnich chwil na planie filmu, Daniel Craig wygłosił poruszającą przemowę do swoich kolegów. Aktor nie krył łez. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

Dotychczas data premiery filmu „Nie czas umierać” była już zmieniana kilkukrotnie ze względu na pandemię koronawirusa. Twórcy produkcji są dobrej myśli i wierzą, że tym razem wszystko pójdzie po ich myśli. Produkcja trafi do kin już 1 października 2021 roku!

Na ekranie towarzyszyć mu będą: Léa Seydoux (Madeleine Swan), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q), Ralph Fiennes (M.) oraz Rory Kinnear (Tanner). Wróci również Jeffrey Wright (Felix Leiter). Wśród nowych twarzy pojawią się: Billy Magnussen, Dali Benssalah, David Dencik, Ana De Armas i Lashana Lynch.

W roli czarnego charakteru wystąpi Rami Malek, który zasłynął ostatnio z oscarowej roli Freddiego Mercury'ego w filmie