"Britney kontra Spears": Zapowiedź filmu dokumentalnego od Netfliksa [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Britney kontra Spears”: Zapowiedź filmu dokumentalnego od Netfliksa [WIDEO]

„Britney kontra Spears”: Zapowiedź filmu dokumentalnego od Netfliksa [WIDEO]

Netflix opublikował zapowiedź nadchodzącego dokumentu „Britney kontra Spears”, który prześledzi historię kurateli Britney Spears.

Netflix opublikował zapowiedź nadchodzącego dokumentu „Britney kontra Spears”, który prześledzi historię kurateli Britney Spears.

W nowym filmie dokumentalnym o Britney Spears dziennikarka Jenny Eliscu i reżyserka Erin Lee Carr drążą temat walki wokalistki o wolność, prezentując nieznane wcześniej wywiady i poufne materiały. W udostępnionym trailerze słyszymy nagranie wypowiedzi Britney z przesłuchania, które odbyło się 23 czerwca 2021 roku. Był to pierwszy raz kiedy piosenkarka wystąpiła publicznie przeciwko ojcu i jego kurateli. 

James Spears sprawuje kuratelę nad swoją córką od 13 lat. Ma pełną kontrolę nad finansami i życiem prywatnym Britney. Podczas czerwcowego przesłuchania Britney prosiła sąd o zniesienie kurateli i przywrócenie jej prawa o decydowaniu o samej sobie. W połowie sierpnia James przystał na wniosek nowego prawnika Britney, Mathew Rosengarta, o zakończenie ubezwłasnowolnienia córki. To jednak nie koniec walki Britney o wolność. 29 września odbędzie się kolejne posiedzenie sądu w tej sprawie. Więcej o historii gwiazdy możecie poczytać

Dokument Netfliksa zbada nie tylko sprawę Britney Spears, ale przyjrzy się również systemowi prawnemu Stanów Zjednoczonych, który zawiódł wokalistkę. Nie wiemy jeszcze, kto pojawi się w filmie i czy będziemy mogli usłyszeć wypowiedzi członków rodziny Britney. Netflix zapowiedział, że w dokumencie pojawią się nieopublikowane wcześniej wywiady, nagrania i SMS-y.

Film Britney kontra Spears” ukaże się na platformie Netflix 28 września 2021 roku.