Natalia Kukulska prezentuje teledysk do nowego singla "Jednogłośna" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Natalia Kukulska prezentuje teledysk do nowego singla „Jednogłośna”

Natalia Kukulska prezentuje teledysk do nowego singla „Jednogłośna”

Natalia Kukulska 25 lat swojej pracy artystycznej świętuje… nowym wydawnictwem!

Natalia Kukulska 25 lat swojej pracy artystycznej świętuje… nowym wydawnictwem!

„Jednogłośna” to EP-ka, czyli minialbum zawierający cztery premierowe utwory. Pretekstem do tego wydawnictwa jest 25 lat od dorosłego fonograficznego debiutu Natalii. Zamiast robić kompilację „the best of”, artystka przygotowała kilka nowości w wyjątkowej oprawie i limitowanej, kolekcjonerskiej edycji. Za warstwę muzyczną odpowiada Archie Shevsky oraz sama Natalia, która jest również autorką tekstów. Zagrali także Michał Dąbrówka i Artur Boo Boo Twarowski.

Zobacz teledysk:

Artystka przez wiele lat zaskakiwała słuchaczy, nie pozwalając wpisać się w żaden szablon. Utwory na tej płycie są, według Natalii, esencją jej wielu muzycznych podróży przez lata. W warstwie lirycznej dominuje refleksja nad poznaniem samej siebie, relacjami, podziałami i przyszłością.

Na uwagę zasługuje równie nieszablonowe wydanie płyty — zamknięcie formatu CD w opakowaniu wielkości płyty winylowej, było pretekstem do zabawy formą, również trójwymiarową. W środku można znaleźć postery ze zdjęciami autorstwa Marty Wojtal. Za oprawę graficzną odpowiada Adam Żebrowski.

Wydawnictwo ma charakter kolekcjonerski, co oznacza, że każdy egzemplarz jest osobiście numerowany i podpisany przez Natalię, a edycja limitowana. Tylko na naszej stronie pierwsze sto egzemplarzy.