Strona Główna > Justyna Steczkowska i Beata Kozidrak wykonały razem nowy utwór

Justyna Steczkowska i Beata Kozidrak wykonały razem nowy utwór

Piosenka „Między nami” zapowiada nadchodzący album Justyny Steczkowskiej. Wokalistka wykonała ją razem z Beatą Kozidrak na jubileuszowym koncercie w Poznaniu.

Piosenka „Między nami” zapowiada nadchodzący album Justyny Steczkowskiej. Wokalistka wykonała ją razem z Beatą Kozidrak na jubileuszowym koncercie w Poznaniu.

3 października 2021 roku w Poznaniu odbył się koncert z okazji 25-lecia działalności muzycznej Justyny Steczkowskiej. Wokalistka w 1996 roku wydała swój debiutancki album studyjny zatytułowany „Dziewczyna Szamana”. Pomagał przy nim lider zespołu Republika, Grzegorz Ciechowski, który jest autorem tekstów piosenek zawartych na płycie.

Podczas koncertu w Poznaniu Steczkowska zaprezentowała utwór „Między nami”, promujący jej nadchodzącą płytę. Na scenie zaśpiewała razem z Beatą Kozidrak, która napisała słowa piosenki. Było to pierwsze publiczne wystąpienie Kozidrak od czasu jej aresztowania za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Justyna Steczkowska nawiązała do tego incydentu w poście skierowanym do uczestników koncertu. Prosiła w nim o wyrozumienie, empatię, szacunek oraz o „wyzbycie się wszelkich ocen”. Cały wpis możecie przeczytać poniżej:

Justyna Steczkowska jest fenomenem polskiej sceny muzycznej. Jako jedyna polska popowa wokalistka może pochwalić się czterooktawową rozpiętością skali głosu. Artystka dała się również poznać jako autorka tekstów, kompozytorka, skrzypaczka, fotografka, projektantka mody oraz aktorka. W tym roku z okazji 25-lecia działalności artystycznej wyruszyła w trasę koncertową, podczas której wystąpi z 25 artystami. W każdym mieście zaśpiewa z innym wokalistą i zaprezentuje inny utwór.