"Różowe lata 70." jako "Różowe lata 90."! Trwają prace nad kontynuacją serialu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Różowe lata 70.” jako “Różowe lata 90.”! Trwają prace nad kontynuacją serialu

„Różowe lata 70.” jako „Różowe lata 90.”! Trwają prace nad kontynuacją serialu

Netflix podejmie się stworzenia spin-offu popularnej produkcji. W obsadzie mają pojawić się aktorzy grający w oryginalnej wersji serialu!

Netflix podejmie się stworzenia spin-offu popularnej produkcji. W obsadzie mają pojawić się aktorzy grający w oryginalnej wersji serialu!

Spin-off, czyli kontynuacja serialu skupiająca się na drugoplanowych postaciach i wątkach, będzie nosił nazwę „That '90s Show”. Akcja dziesięcioodcinkowego serialu będzie rozgrywać się w roku 1995.

Główną postacią w produkcji będzie Leia Forman, czyli córka Erica i Donny, w których w serialu „Różowe lata 70.” wcielali się Topher Grace i Laura Prepon. Podczas wakacji odwiedzi swoich dziadków, Kitty i Reda (Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith), mieszkających w fikcyjnym miasteczku Point Place w stanie Wisconsin. Leia zaprzyjaźni się z grupą lokalnych nastolatków i z pewnością nie raz przyprawią Kitty i Reda o szybsze bicie serca.

Producentami wykonawczymi serialu będą Debra Jo Rupp, Kurtwood Smith, Greg Mettler oraz Marcy Carsey i Tom Werner z firmy Carsey-Werner Company, która wyprodukowała „Różowe lata 70.”.

Oryginalny serial był emitowany w latach 1998- 2006 na antenie stacji Fox. Zawierał osiem sezonów i 200 odcinków, a w jego obsadzie znaleźli się między innymi Topher Grace, Laura Prepon, Mila Kunis, Danny Masterson, Ashton Kutcher i Wilmer Valderrama.