Andrzej Piaseczny w przeboju Franka Sinatry » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Andrzej Piaseczny w przeboju Franka Sinatry

Andrzej Piaseczny w przeboju Franka Sinatry

Na albumie „Sinatra with Matt Dusk vol.2” usłyszymy nie tylko Andrzeja Piasecznego, ale także Natalię Kukulską i Kubę Badacha. Premiera płyty już 22 października 2021 roku!

Na albumie „Sinatra with Matt Dusk vol.2” usłyszymy nie tylko Andrzeja Piasecznego, ale także Natalię Kukulską i Kubę Badacha. Premiera płyty już 22 października 2021 roku!

Po sukcesie płyty „Sinatra with Matt Dusk” w 2020 roku, kanadyjski muzyk po raz kolejny zabrał się za ponadczasowy repertuar Franka Sinatry. Zaprosił do współpracy Natalię Kukulską, z którą wykonał utwórOne Note Samba/Samba na jedna nutę„, przetłumaczony przez piosenkarkę na język polski.

Drugim utworem promującym płytę został przebójThat's life„. Muzyk ponownie poprosił Natalię Kukulską o stworzenie polskiego tekstu. Tym razem jednak piosenkarka zaśpiewała wyłącznie charakterystyczne dla tego utworu chórki. Głównym wykonaniem zajęło się wyjątkowe trio – Matt Dusk wraz z Kubą Badachem, z którym na poprzedniej płycie wykonał utwór „Learning The Blues/Już wiesz, co to blues„, oraz z Andrzejem Piasecznym.

Dziś do sieci trafił teledysk, który wprost zaraża pozytywną energią! Muzycy świetnie bawili się na planie, celebrując nie tylko wspaniała muzykę, ale także nadejście nowego początku po trudach ostatniego roku. Zobaczcie, jak wygląda efekt tej fantastycznej współpracy!

Zdaniem Duska Andrzej Piaseczny idealnie dopełnił jego wizję wykonania tego utworu. Zależało mu na tym, by stworzyć muzyczny skład w starym, dobrym stylu, inspirowany grupą „The Rat Pack”, do której należał Sinatra. Jest to pierwsza współpraca Andrzeja Piasecznego z kanadyjskim muzykiem, ale mamy nadzieję, że nie ostatnia!