Alvaro Soler przesyła wakacyjne pozdrowienia nowym utworem "Manila" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Alvaro Soler przesyła wakacyjne pozdrowienia nowym utworem “Manila”

Alvaro Soler przesyła wakacyjne pozdrowienia nowym utworem „Manila”

Dwukrotnie nominowany do Grammy Ray Dalton i Alvaro Soler prezentują nowy singiel „Manila”, który już jutro wykonają razem w programie The Voice Of Poland.

Dwukrotnie nominowany do Grammy Ray Dalton i Alvaro Soler prezentują nowy singiel „Manila”, który już jutro wykonają razem w programie The Voice Of Poland.

Zwięzły, trwający 2 minuty i 30 sekund, przyjemnie pulsujący nowy singiel rodem z Seattle zawiera wszystko, czego potrzebuje ogromny hit. „Manila” nawiązuje bezpośrednio do przeboju Raya „In My Bones”. Utwór stał się hitem podczas zeszłorocznych lockdownów, generując ponad 94 miliony odtworzeń audio, 17 milionów wyświetleń wideo, plasując się na potężnych pierwszych miejscach na francuskich i szwajcarskich listach przebojów, osiągając 2. miejsce w Polsce, 3. w Niemczech, 4. w Austrii i 8. w Belgii.

Zobacz teledysk:

Dzięki „Manili” muzyk z Seattle oferuje kolejny obiecujący hit. Po zakończeniu pracy przed kamerą, Ray spędzał wiele wieczorów na meksykańskim wybrzeżu Pacyfiku z jedną lub dwiema tequilami w ręce. W związku z tym poczucie relaksu i radości tworzy w umyśle Raya melodię i rytm, który jest tak płynny i elektryzujący, jak może być tylko globalny przebój.

Kilka miesięcy temu Ray Dalton pojechał nad morze w tropikalnym regionie Meksyku, aby nakręcić teledysk, w którym impulsywnie przemknął mu przez głowę kolejny utwór muzyczny: „Manila”. Na szczęście nagrał również jej sekwencję melodyczną.

Alvaro Soler (ponad 80 złotych i platynowych certyfikatów) natychmiast zachwycił się „Manilą”. Wspomina: „Kiedy Ray zagrał mi tę piosenkę po raz pierwszy i poprosił, żebym wziął udział w projekcie, od razu dałem się w to wciągnąć. Już następnego dnia przesłałem mu moje pomysły. Jeśli piosenka ma rozmach, musisz od razu wykorzystać ją jak najlepiej. Bardzo się cieszę, że mam wspólną piosenkę z tak niesamowicie uzdolnionym piosenkarzem i autorem tekstów, jak Ray”.