"Pogromcy duchów 3: Dziedzictwo": Zobacz oficjalny zwiastun [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Pogromcy duchów 3: Dziedzictwo”: Zobacz oficjalny zwiastun [WIDEO]

„Pogromcy duchów 3: Dziedzictwo”: Zobacz oficjalny zwiastun [WIDEO]

Kontynuacją kultowego filmu zajął się syn reżysera oryginału. Premiera produkcji zaplanowana jest na 19 listopada 2021 roku.

Kontynuacją kultowego filmu zajął się syn reżysera oryginału. Premiera produkcji zaplanowana jest na 19 listopada 2021 roku.

W obsadzie filmu Jasoan Reitmana syna Ivana Reitmana, czyli twórcy pierwszej części, zobaczymy oryginalną obsadę! Swój udział w produkcji potwierdził właśnie Bill Murray, dołączając do Dana Aykroyda i Sigourney Weaver. W obsadzie zabraknie jedynie Harolda Ramisa, który zmarł w 2014 roku. Murray przyznał, że jest bardzo podekscytowany powrotem do kultowej roli. Poniżej możecie zobaczyć nowy oficjalny zwiastun komedii.

Fabuła filmu „Pogromcy duchów: Dziedzictwo” będzie opowiadał o następcach pierwszych Pogromców duchów, którzy mają być nastolatkami. W rolach głównych wystąpią Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Annie Potts, Paul Rudd, Carrie Coon, Marlon Kazadi, Sydney Mae Diaz oraz Logan Kim.

Komedia”Pogromcy Duchów”to trzech nieustraszonych naukowcach walczących z duchami, które zaatakowały Nowy Jork, zadebiutowała w kinach w 1984 roku i z miejsca stała się jedną z obowiązkowych pozycji filmowych na Halloween. Podobnie z nominowanym do Oscara przebojemRaya Parkera Juniorao tym samym tytule — czy ktoś nie zna tej wpadającej w ucho, chwytliwej melodii? Aż samemu chce się urządzić polowanie na przerażające istoty nie z tej planety.

Czekacie na ten film?