LP zagra w Polsce aż trzy koncerty! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > LP zagra w Polsce aż trzy koncerty!

LP zagra w Polsce aż trzy koncerty!

LP, autorka hitów „Girls Go Wild” i „Lost On You”, zagra w 2022 aż trzy koncerty w Polsce! Artystka pojawi się 22 lutego na warszawskim COS Torwar, 25 lutego we wrocławskim A2 i 26 lutego 2022 roku w gdańskim Starym Maneżu.

LP, autorka hitów „Girls Go Wild” i „Lost On You”, zagra w 2022 aż trzy koncerty w Polsce! Artystka pojawi się 22 lutego na warszawskim COS Torwar, 25 lutego we wrocławskim A2 i 26 lutego 2022 roku w gdańskim Starym Maneżu.

Listę sukcesów LP można byłoby wymieniać długo. Od premiery „Lost On You” w 2017 LP zagrała na najważniejszych festiwalach muzycznych na świecie, tytułowy utwór z płyty zgromadził imponujące 500 mln streamów oraz otrzymał tytuł platyny w Polsce, Rosji, Grecji, Szwajcarii i Francji. Teledyski do „Lost On You”, „Muddy Waters” i „When We’re High” obejrzano łącznie ponad 280 mln razy.

„Churches” to szósty studyjny album w dorobku LP. Płytę, której premiera zaplanowana jest na 8 października, promują single „The One That You Love”, „How Low Can You Go”, „One Last Time”, czy „Goodbye”.

Wydawnictwo powstało w wyjątkowym dla wszystkich okresie pandemii. Jak przyznaje sama artystka: „Ten album jest jak przyjaciel. Przyjaciel, który przeprowadził mnie przez jeden z najtrudniejszych okresów w historii ludzkości i jednocześnie dosyć trudny okres w moim życiu. To wiele prawdziwych historii i spostrzeżeń, którymi mam okazję się z Wami podzielić”.

O samym procesie powstawania utworów LP mówi tak: „Tworzenie wspólnie z moimi najlepszymi przyjaciółmi to dar, którego nigdy nie biorę za pewnik, a emocje towarzyszące spotykaniu nowych osób to piękne doświadczenie. Jak zakochiwanie się. Wybaczcie mi, ale ja już zawsze będę się zakochiwać i odkochiwać. To dla mnie prawdziwa esencja życia i mimo, że momentami bolesna, nie zamieniłabym tego na nic innego. Czuję, że to mój sposób na przekazywanie emocji. Jestem wdzięczna za te piosenki i za ludzi, którzy je ze mną stworzyli. To spełnienie moich marzeń, móc się z Wami wszystkimi wreszcie nimi podzielić. Dziękuję”.

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w środę, 22 września 2021 o 10:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 24 września 2021 o 10:00.

W sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje biletów – Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).