Strona Główna > “Kevin sam w domu”: Powstał zestaw LEGO domu McCallisterów!

„Kevin sam w domu”: Powstał zestaw LEGO domu McCallisterów!

Każdy fan tej słynnej świątecznej komedii będzie chciał go mieć. Zobaczcie, jak wygląda.

Każdy fan tej słynnej świątecznej komedii będzie chciał go mieć. Zobaczcie, jak wygląda.

Sięgnij po zestaw LEGO® Ideas Sam w domu, by jeszcze raz przeżyć sceny z komedii, przy której w każde święta zaśmiewały się całe rodziny. Dom McCallisterów jest pełen elementów, które natychmiast rozpoznasz, oraz wspaniałych funkcji, które ułatwiają odgrywanie zabawnych scenek. W zestawie jest wszystko, co potrzebne do pokazania sceny udawanej imprezy świątecznej Kevina, a także piwniczny piec ze świecącym klockiem LEGO, funkcja upuszczania żelazka, kołyszące się puszki z farbami, zapadające się półki, lina ze strychu do domku na drzewie i wiele innych szczegółów. Każdy poziom domu można odłączyć, a ściany i dach otwierają się, by łatwiej było sięgnąć do środka.

LEGO® Ideas Kevin sam w domu oparty jest na projekcie przesłanym na platformę LEGO Ideas przez 28-letniego Alexa Storozhuka z Ukrainy. W imponującej liczbie 3955 elementów jest to również największy zestaw stworzony na podstawie koncepcji LEGO Ideas.

Zestaw będzie dostępny od 1 listopada 2021 roku w cenie 1099,99 zł.

„Kevin Sam w Domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” pomimo upływu lat są najczęściej oglądanymi świątecznymi filmami. W Polsce stało się już tradycją, że w Święta Bożego Narodzenia całe rodziny zasiadają przed telewizorami i oglądają losy niesfornego Kevina McCallistera.