"Rust": Wypadek na planie filmu. Alec Baldwin postrzelił dwie osoby. Jedna nie żyje » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Rust”: Wypadek na planie filmu. Alec Baldwin postrzelił dwie osoby. Jedna nie żyje

„Rust”: Wypadek na planie filmu. Alec Baldwin postrzelił dwie osoby. Jedna nie żyje

Na planie westernu „Rust” doszło do tragicznego wypadku. Aktor Alec Baldwin przez przypadek postrzelił dwie osoby z produkcji. Jedna z nich zmarła.

Na planie westernu „Rust” doszło do tragicznego wypadku. Aktor Alec Baldwin przez przypadek postrzelił dwie osoby z produkcji. Jedna z nich zmarła.

Policja bada okoliczności tragicznego wypadku na planie filmu „Rust” z udziałem znanego aktora Aleca Baldwina. Po użyciu przez gwiazdora pistoletu-rekwizytu zmarła autorka zdjęć Halyna Hutchins, a reżyser Joel Souza został ranny.

42-letnia kobieta została bardzo szybko transportowanado szpitala University of New Mexico,mimo to zmarła w szpitalu z powodu odniesionych obrażeń.

– powiedział w oficjalnym komunikacie John Lindley

Według wstępnych ustaleń policji aktor nie był świadomyrodzaju amunicji w broni. Według portalu „Deadline” ktoś z ekipy odbezpieczył broń podczas próby, nie wiedząc, że były w niej pociski. Zdjęcia do filmu „Rust” zostały wstrzymane. Nie wiadomo, czy prace nad nim zostaną wznowione.

Alec Baldwin to amerykański aktor, scenarzysta, producent i reżyser. Wystąpił w takich kultowych produkcjach jak „Sok z żuka”, „Pearl Harbor”czy„Pracująca dziewczyna”.