"Barbie": Wiemy, kto zagra Kena u boku Margot Robbie » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Barbie”: Wiemy, kto zagra Kena u boku Margot Robbie

„Barbie”: Wiemy, kto zagra Kena u boku Margot Robbie

W ostatnim czasie powstaje coraz więcej filmowych wersji popularnych animacji. Ten będzie jednak zupełnie czymś, czego do tej pory nie widzieliśmy. Tak przynajmniej zapowiadają twórcy.

W ostatnim czasie powstaje coraz więcej filmowych wersji popularnych animacji. Ten będzie jednak zupełnie czymś, czego do tej pory nie widzieliśmy. Tak przynajmniej zapowiadają twórcy.

Legendarna zabawka lalka Barbie, która do dzisiaj cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci, zostanie gwiazdą kina! W głównej roli zobaczymy australijską aktorkę Margot Robbie, którajest również odpowiedzialna za produkcję filmu.

Obsada filmu„Barbie” powiększyła się właśnie kolejne znane nazwisko. Jak informujeserwisDeadline, w aktorskiej produkcji, bazującej na popularnej linii zabawekw roli Kena wystąpi Ryan Gosling.

Produkcja będzie utrzymana w klimacie takich filmów jak „Plusk”, „Zaczarowana” czy „Duży”. Fabuła filmu będzie przedstawiała historię, w której główna bohaterka jest mieszkanką fikcyjnej krainy lalek. W pewnym momencie zostanie jednak z niej wygnana do prawdziwego świata, ponieważ inne lalki uważają, że nie spełnia ideałów piękna.

Za reżyserie odpowiedzialna będzie najprawdopodobniejGreta Gerwigznana z takich produkcji jak „Lady Bird” czy „Małe kobietki”. Napisze ona również scenariusz wraz ze swoim partnerem Noah Baumbachem.

Lalka Barbie została stworzona przezRuth Handlerw 1958 roku. Pierwowzorem była niemiecka wersja zabawki dla dorosłych Lili. Nazwa Barbie jest zdrobnieniem od imienia córki Ruth, Barbary, dla której kupiła egzemplarz Lilli podczas pobytu w Szwajcarii. Barbie zadebiutowała 9 marca 1959 roku na nowojorskich targach zabawek.

Jesteście ciekawi efektu końcowego?