Ania Wyszkoni prezentuje teledysk do nowego singla "Czułość Proszę" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Ania Wyszkoni prezentuje teledysk do nowego singla “Czułość Proszę”

Ania Wyszkoni prezentuje teledysk do nowego singla „Czułość Proszę”

Artystka po krótkiej przerwie wraca na polski rynek muzyczny w nowej elektryzującej odsłonie!

Artystka po krótkiej przerwie wraca na polski rynek muzyczny w nowej elektryzującej odsłonie!

„Czułość proszę” to jeden z ostatnich utworów skomponowanych przez nieodżałowanego Marka Jackowskiego, z którym Anna Wyszkoni miała szczęście pracować w ostatnich latach Jego życia. Marek, poza ogromnym dorobkiem i mnóstwem znanych wszystkim przebojów, pozostawił po sobie wiele niewydanych kompozycji, które dzięki Jego Rodzinie, znalazły się w rękach m.in. Ani Wyszkoni.

Piosenka „Czułość proszę” była tematem przewodnim trasy koncertowej wokalistki w 2020 roku, a Jej nowy album „Nieznośna lekkość hitu” (2021) stał się znakomitą okazją do zaprezentowania wersji studyjnej fanom, którzy zdążyli już polubić ją na koncertach.

Zobacz teledysk:

– mówi Ania o swoim jubileuszowym albumie.

„Nieznośna Lekkość Hitu” jest podsumowaniem 25 lat muzycznej działalności Anny Wyszkoni. Ten album to sentymentalna podróż, pełna wrażliwości, pasji, miłości i spełnienia, ale także gorzkich doświadczeń życiowych i słabości, które zdarzają się każdemu. Ania zawsze była blisko fanów, którzy dzięki jej piosenkom uczestniczyli poniekąd w jej życiu – wokalistka tworzy dla ludzi śpiewając swoje historie, w których mogą oni odnaleźć także siebie samych. To powoduje, że każda kolejna płyta, trasa koncertowa czy piosenka, są zawsze ciepło przyjmowane przez publiczność.