Sia i Sean Paul w teledysku do nowego singla "Dynamite" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sia i Sean Paul w teledysku do nowego singla “Dynamite”

Sia i Sean Paul w teledysku do nowego singla „Dynamite”

Sean Paul, wielokrotnie nagradzany twórca światowych superprzebojów, ponownie połączył siły z Sią. Tym razem efektem ich współpracy jest klubowy hymn „Dynamite”.

Sean Paul, wielokrotnie nagradzany twórca światowych superprzebojów, ponownie połączył siły z Sią. Tym razem efektem ich współpracy jest klubowy hymn „Dynamite”.

Za produkcję popowegoutworu z dancehallowymi bitami odpowiadają Banx & Ranx oraz Greg Kurstin.

Sia i Sean Paul mieli już okazję współpracować przy hicie „Cheap Thrills”, który również produkował Greg Kurstin. Od premiery w 2016 roku, teledysk do singla zgromadził 1,6 miliarda odsłon na YouTube. Nowego singla„Dynamite” możecie posłuchać poniżej.

W trakcie całej swojej kariery Sean Paul wypracował unikatowe brzmienie oraz styl. Niesamowicie chwytliwe kompozycje, moc muzyki oraz świetny dobór współpracowników sprawiły, że artysta może cieszyć się olbrzymią bazą fanów na całym świecie, jak również niezliczonymi wyróżnieniami i nagrodami.

W 2021 ukazał się projekt „Live N Livin”, w ramach którego Sean Paul kłania się jamajskiemu dziedzictwu i dancehallowym korzeniom.

Rzadko zdarza się artysta, którego imię i nazwisko jest równoznaczne z nazwą gatunku. Wystarczy jednak, że Sean Paul powie swoim charakterystycznym głosem „shake dat ting” i wszyscy od razu wiedzą, kto jest ucieleśnieniem dancehallu. Z siedmioma albumami na koncie Sean Paul sprawił, że gatunek popularny przede wszystkim w Kingston na Jamajce zagościł na stałe na szczytach list przebojów. Sean występował w ponad 120 krajach na całym świecie – jako pierwszy Jamajczyk koncertował w Kazachstanie czy na Madagaskarze.