Kylie Minogue i Jessie Ware w elektryzującym duecie. Posłuchaj "Kiss of Life" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kylie Minogue i Jessie Ware w elektryzującym duecie. Posłuchaj “Kiss of Life”

Kylie Minogue i Jessie Ware w elektryzującym duecie. Posłuchaj „Kiss of Life”

Utwór promuje album „Disco: Guest List Edition”, który ukaże się 12 listopada 2021 roku.

Utwór promuje album „Disco: Guest List Edition”, który ukaże się 12 listopada 2021 roku.

Kylie Minogue ponownie zaprasza na disco. Reedycja płyty „Disco” zawiera trzy nowe utwory zrealizowane z udziałem Jessie Ware, Years & Years oraz ikony disco, Glorii Gaynor. Ponadto w zestawie znalazły się niepublikowane wcześniej remiksy i uwielbiane przez fanów nagrania, jak chociażby „Real Groove” w wersji z Duą Lipą. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do utworu „Kiss of Life”.

Wersja 2CD zawiera 12 oryginalnych utworów z albumu oraz dodatkowy krążek, na który trafiły 4 bonusowe kawałki z wydania „DISCO (Deluxe)”, nowe kooperacje i remiksy.

Wersja 5CD to 16 utworów z wydania „DISCO (Deluxe)”, nowe kooperacje i remiksy, jak również koncertowy stream audio Infinite Disco oraz DVD i Blu-ray z zapisem występu.

Wersja 3LP to trzypłytowe winylowe wydawnictwo w rozkładanej okładce, które zawiera zawiera 12 oryginalnych utworów z albumu, nowe kooperacje i remiksy.

Płyta „Disco” oryginalnie ukazała się w listopadzie 2020 roku i dotarła na szczyt listy sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Tym samym Kylie umieściła swój ósmy album na 1. miejscu zestawienia i stała się jedyną artystką z płytami na najwyższej pozycji notowania w pięciu kolejnych dekadach.