"The Crown" sezon 5: Elizabeth Debicki jako księżna Diana w "revenge dress" [GALERIA] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “The Crown” sezon 5: Elizabeth Debicki jako księżna Diana w “revenge dress” [GALERIA]

„The Crown” sezon 5: Elizabeth Debicki jako księżna Diana w „revenge dress” [GALERIA]

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu serialu Netfliksa. Możemy na nich zobaczyć Elizabeth Debicki w zjawiskowej stylizacji.

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu serialu Netfliksa. Możemy na nich zobaczyć Elizabeth Debicki w zjawiskowej stylizacji.

Na ten moment czekały miliony fanów serialu „The Crown”. Kilka tygodni temuImelda Staunton, nasza nowa królowa Elżbieta,przekazała dla widzów wiadomość z planu serialu „The Crown”. Piąty sezon będzie miał premierędopiero w listopadzie 2022 roku. Musimy więc uzbroić się w cierpliwość.

W oczekiwaniu na nowe odcinki, możecie zobaczyć zdjęcia z planu piątego sezonu. Widzimy na nichElizabeth Debickiw roli księżnej Diany w słynnej „revenge dress”.

Tak w tej sukni prezentowała się sama Diana Spencer.

W „The Crown 5” starszą wersję księcia Filipa, czyli najbliższą tej aktualnej zagra Jonathan Pryce. Księżniczkę Małgorzatę zagra Lesley Manville. Wiemy również, kto wystąpi w roli premiera Wielkiej Brytanii Johna Majora. Do obsady „The Crown” dołączył Jonny Lee Miller. Księżną Dianę, zagra aktorka polskiego pochodzenia Elizabeth Debicki, a w Księcia Karola, wcieli się Dominic West.

Sezon 4. zakończył się rezygnacją Thatcher, co oznacza, że do walki wejdzie nowy premier. Sezon piąty będzie kontynuował kadencję Johna Majora i później zobaczymy również jego następcę Tony'ego Blaira, który sprawował urząd podczas śmierci Diany.