Michael Patrick Kelly w teledysku do nowego singla "Blurry Eyes" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michael Patrick Kelly w teledysku do nowego singla “Blurry Eyes”

Michael Patrick Kelly w teledysku do nowego singla „Blurry Eyes”

Cztery lata po premierze ostatniego albumu, legendarny „Paddy” z The Kelly Family powrócił z piątym krążkiem „B.O.A.T.S”, który ukazał się 5 listopada 2021 roku.

Cztery lata po premierze ostatniego albumu, legendarny „Paddy” z The Kelly Family powrócił z piątym krążkiem „B.O.A.T.S”, który ukazał się 5 listopada 2021 roku.

Pierwsze dwa single z nadchodzącego albumu, „Beautiful Madness” i „Throwback”, wygenerowały łącznie ponad 150 milionów streamów i znalazły się na szczycie list przebojów w wielu krajach europejskich, w tym w Polsce (3 miejsce!), Niemczech, Szwajcarii i Austrii. Album „B•O•A•T•S” jest kontynuacją płyty „iD” z 2017 roku, która utrzymywała się na niemieckich listach przebojów przez ponad 90 tygodni i obecnie zmierza w kierunku podwójnej platyny. Trasa iD-Live sprzedała ponad 500 tysięcy biletów, a hity radiowe, takie jak „Roundabouts”, „Et Voila” i „iD” udowadniają, że autor piosenek i producent z niepowtarzalnym 4-oktawowym głosem jest jednym z najbardziej uznanych artystów zarówno w Niemczech, jak i za granicą.

Już teraz możecie zobaczyć teledysk do utworu „Blurry Eyes”, który promuje nowy album artysty.

Po europejskim sukcesie „Beautiful Madness” (ponad 100 milionów odtworzeń i podwójna platyna w Polsce!) i ostatnim singlu „Throwback” (ponad 100 odtworzeń dziennie!) Michael Patrick Kelly jest liderem kilku europejskich list przebojów. Utwór łączący brzmienie lat 70. z aktualnym miejskim klimatem został ostatnio wydany jako remiks funky house brytyjskiego producenta i DJ-a Majestic, znanego z kilku światowych sukcesów, takich jak remiks utworu „Rasputin” Boney M.