Robert Janowski jako Eric Clapton wygrał program "Twoja Twarz Brzmi Znojmo" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Robert Janowski jako Eric Clapton wygrał program “Twoja Twarz Brzmi Znojmo”

Robert Janowski jako Eric Clapton wygrał program „Twoja Twarz Brzmi Znojmo”

Za nami ostatni odcinek 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, kto skradł serca jurorów i widzów przed telewizorami.

Za nami ostatni odcinek 15. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zobaczcie, kto skradł serca jurorów i widzów przed telewizorami.

W finałowym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” o główną nagrodę walczyli: Robert Janowski, Basia Kurdej-Szatan, Kasia Łaska i Adam Zdrójkowski. Wszyscy uczestnicy stanęli na wysokości zadania i swoimi występami zachwycili zarówno jurorów, jak i publiczność. Zwycięzca mógł być, jednak tylko jeden. 15. edycję show wygrał Robert Janowski, który w finale wystąpił jako Eric Claptonz piosenką „Layla”. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Jury w składzie Michał Wiśniewski, Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka orazGromee jednogłośnie doszło do wniosku, że najlepiej zaprezentował się Robert Janowski. To on wygrał „Złotą Twarz” i 100 tys. złotych, które przeznaczył na cele charytatywne.

Sprawdźcie koniecznie

Cieszący się olbrzymią popularnością program „Twoja Twarz brzmi Znajomo” zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. Twórcy podczas ostatniego finału zapewnili, że kolejna edycja programu powróci już jesienią 2019 roku.

A Wy komu kibicowaliście?