Michael Patrick Kelly przedstawia album "B.O.A.T.S" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michael Patrick Kelly przedstawia album “B.O.A.T.S”

Michael Patrick Kelly przedstawia album „B.O.A.T.S”

Nowa płyta Michaela Patricka Kelly’ego „B.O.A.T.S” czyli „Based On A True Story” to piosenki oparte na prawdziwych historiach.

Nowa płyta Michaela Patricka Kelly’ego „B.O.A.T.S” czyli „Based On A True Story” to piosenki oparte na prawdziwych historiach.

Nastrojowe hity „Beautiful Madness” i „Throwback” szturmem podbiły światowe listy przebojów. Teraz przyszedł czas na „Blurry Eyes”, utwór wprowadzający w idealny nastrój na najzimniejszą i najciemniejszą porę roku. Wszystkie trzy single znajdziemy na najnowszym albumie, który dziś ma premierę!

Michaelowi Patrickowi Kelly’emu wystarczy kilka akordów na fortepianie, aby zdobyć serca słuchaczy. Swoim niepowtarzalnym, czterooktawowym głosem artysta ożywia potężne dźwięki kinowego popowego hymnu, delikatnego i silnego jednocześnie. Jego występ wokalny emanuje całą artystyczną duszą rasowego muzyka, tak autentycznego i niepokojącego jak nigdy dotąd. „Blurry Eyes” jest kandydatem na faworyta wśród wielu emocjonalnych ballad artysty.

Przesłanie piosenki chwyta za serce już przy pierwszym odsłuchu. „Wszyscy znamy te «chwile zamglenia oczu», łzy, które często nie dają się wypłakać, ale utrudniają wyraźne widzenie”, mówi Kelly. „Każdy je zna; towarzyszą przytłoczeniu, poczuciu bycia niekochanym, niechcianym, niewystarczającym”. Jego odpowiedzią na ten stan jest muzyczny uścisk. „Blurry Eyes” to po prostu miłosny utwór dedykowany tym, którzy wciąż nie mogą uwierzyć, że są kochani takimi, jakimi są. Z pewnością trafi do osób zmagających się z body shamingiem, cyberprzemocą, cancel culture i obezwładniającą samotnością towarzyszącą pandemii.