"Harry Potter" powraca po 20 latach! HBO MAX prezentuje oficjalny zwiastun [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Harry Potter” powraca po 20 latach! HBO MAX prezentuje oficjalny zwiastun [WIDEO]

„Harry Potter” powraca po 20 latach! HBO MAX prezentuje oficjalny zwiastun [WIDEO]

Obsada „Harry’ego Pottera” powróci do Hogwartu na wyjątkowe spotkanie po latach. Zobacz oficjalny zwiastun.

Obsada „Harry’ego Pottera” powróci do Hogwartu na wyjątkowe spotkanie po latach. Zobacz oficjalny zwiastun.

Światowa premiera pierwszej części Harry'ego Pottera „Kamień filozoficzny” miała miejsce w 2001 roku. Od tamtego czasu powstało osiem filmów. Każdy z nich cieszył się ogromną popularnością. Zarówno autorka bestsellerowej powieści J.K Rowling, jak i twórcy serii w wywiadach stanowczo dementowali plotki o kolejnych częściach. Marzą o tym miliony fanów na całym świecie.

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Po 20 latachobsada „Harry'ego Pottera” powróci do Hogwartu na wyjątkowe spotkanie po latach. HBO MAX szykuje reunion. W programie „Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts” zobaczymy między innymi Daniela Radcliffe'a, Ruperta Grinta,Emmę Watson czy Helenę Bonham Carter. A to tylko część atrakcji, jakie na nas czekają.

Goście będą ze sobą rozmawiać, wspominać, a także odpowiadać na zadane im pytania. Wszystko odbędzie się więc wedle formuły, którą wykorzystano już w

Premiera „Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts” zaplanowana jest na 1 stycznia 2022 roku.

Przypominamy, żeJ.K. Rowling w 2020 roku uruchomiła magiczną stronę internetową

Jedną z nowych atrakcji jest audiobook, czytany przeznajwiększe gwiazdy w tym oczywiście aktorów z”Harry'ego Pottera”. Pierwszy rozdział „Kamienia Filozoficznego” po tytułem”Chłopiec, który przeżył”, czyta samDaniel Radcliffe!