"Elvis": Austin Butler jako Elvis Presley. Zobacz pierwszą zapowiedź filmu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Elvis”: Austin Butler jako Elvis Presley. Zobacz pierwszą zapowiedź filmu

„Elvis”: Austin Butler jako Elvis Presley. Zobacz pierwszą zapowiedź filmu

Po wielkim sukcesie filmów biograficznych „Bohemian Rhapsody” i „Rocketman”, życie kolejnej gwiazdy zostanie przedstawione na wielkim ekranie.

Po wielkim sukcesie filmów biograficznych „Bohemian Rhapsody” i „Rocketman”, życie kolejnej gwiazdy zostanie przedstawione na wielkim ekranie.

Historię króla rock'n'rolla przedstawi reżyser Baz Luhrmann. Ma na swoim koncie takie kultowe produkcje jak „Moulin Rouge!” czy „Wielki Gatsby”. Do tej pory jego nowy projekt był owiany wielką tajemnicą.Poniżej możecie zobaczyć pierwszy oficjalny zwiastun.

Butler zagra u boku Toma Hanksa, którego zobaczymy w roli Colonela Toma Parkera, managera Elvisa. Fabuła filmu ma być skupiona właśnie na relacji między Królem Rock'nRolla a jego managerem. To Parker pomógł zbudować karierę Elvisa zupełnie z niczego. Mówi się również, że był niesamowicie despotyczny. Krążą nawet plotki, że to on zabrał połową prywatnego majątku Presleya.

Okazuje się, że Luhrmann pracuje nad tym projektem wraz ze swoją żoną Catherine Martin od 2013 roku. Pomysł narodził się w ich głowie zaraz po zakończeniu zdjęć do „Wielkiego Gatsby'ego”.

Film trafi do kin 24 czerwca 2022 roku.