"Nie patrz w górę": Meryl Streep, Leonardo DiCaprio w gwiazdorskiej produkcji Netfliksa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > “Nie patrz w górę”: Meryl Streep, Leonardo DiCaprio w gwiazdorskiej produkcji Netfliksa

„Nie patrz w górę”: Meryl Streep, Leonardo DiCaprio w gwiazdorskiej produkcji Netfliksa

Film trafi na platformę Netflix 24 grudnia 2021 roku. Tylu gwiazd w jednej produkcji jeszcze nie widzieliśmy!

Film trafi na platformę Netflix 24 grudnia 2021 roku. Tylu gwiazd w jednej produkcji jeszcze nie widzieliśmy!

Studentka astronomii Kate Dibiasky (Jennifer Lawrence) i jej profesor dr Randall Mindy (Leonardo DiCaprio) odkrywają, że po Układzie Słonecznym krąży kometa. Problem w tym, że znajduje się ona na kursie kolizyjnym z Ziemią – i jakby tego było mało – nikt się tym nie przejmuje. Okazuje się, że próba ostrzeżenia ludzkości przed zabójczym zagrożeniem wielkości Mount Everestu prowadzi do wielu niezręcznych sytuacji. Z pomocą dr. Oglethorpe’a (Rob Morgan) Kate i Randall szturmują media. Zaczynają od biura beztroskiej prezydent Orlean (Meryl Streep) i jej spolegliwego syna Jasona (Jonah Hill), który jest też szefem jej sztabu, a kończą w rozrywkowym porannym programie The Daily Rip prowadzonym przez Brie (Cate Blanchett) i Jacka (Tyler Perry).

Do zderzenia komety z Ziemią zostało tylko sześć miesięcy, a opanowanie 24-godzinnego cyklu obiegu informacji i przyciągnięcie uwagi zafascynowanej mediami społecznościowymi opinii publicznej, zanim będzie za późno, okazuje się szokująco komicznym doświadczeniem. Co trzeba zrobić, by świat po prostu spojrzał w górę?

Zobacz zwiastun:

Autorem scenariusza i reżyserem „Nie patrz w górę” jest laureat Oscara Adam McKay. W pozostałych rolach wystąpią: Mark Rylance, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (znany jako Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis i Tomer Sisley.