Teledysk do spektakularnego "Final Ascent" z nowego Bonda jest już dostępny! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Teledysk do spektakularnego “Final Ascent” z nowego Bonda jest już dostępny!

Teledysk do spektakularnego „Final Ascent” z nowego Bonda jest już dostępny!

Decca Records przedstawia teledysk do spektakularnego utworu „Final Ascent” pochodzącego z albumu ze znakomitą ścieżką dźwiękową „No Time To Die”.

Decca Records przedstawia teledysk do spektakularnego utworu „Final Ascent” pochodzącego z albumu ze znakomitą ścieżką dźwiękową „No Time To Die”.

Decca Records celebruje światowy sukces ścieżki dźwiękowej Hansa Zimmera do 25. filmu o Jamesie Bondzie, „Nie czas umierać”, wydając dwuminutową edycję singla „Final Ascent”. Singiel zostanie wydany wraz z zupełnie nowym teledyskiem zawierającym zapierające dech w piersiach sceny z filmu.

Zobacz teledysk:

Krótko po wydaniu, ścieżka dźwiękowa „Nie czas umierać” pobiła rekordy, osiągając 7. miejsce na oficjalnych listach albumów w Wielkiej Brytanii, stając się najwyżej notowaną ścieżką dźwiękową z serii o Jamesie Bondzie i najwyżej notowanym albumem kompozytora Hansa Zimmera.

Na soundtracku można usłyszeć gitarzystę Johnny’ego Marra i Billie Eilish, których elektryzujący tytułowy utwór „No Time To Die”, napisany wspólnie z bratem Finneasem O'Connellem, znalazł się na szczycie brytyjskiej listy przebojów już w pierwszym tygodniu po premierze. 18-letnia Billie Eilish jest najmłodszą artystką i pierwszą kobietą, która wyniosła motyw Bonda na szczyt listy przebojów.

Film „No Time To Die” pobił rekordy kasowe w Wielkiej Brytanii, zarabiając w weekend po premierze najwięcej ze wszystkich filmów o Jamesie Bondzie pokonując „Skyfall” i „Spectre”, które zajmują drugie i trzecie miejsce na liście wszechczasów w Wielkiej Brytanii.

„No Time To Die” wytwórni EON Productions i Metro Goldwyn Mayer Studios (MGM) wyreżyserował Cary Joji Fukunaga, a w główną rolę Jamesa Bonda już po raz piąty wcielił się Daniel Craig. Oprócz Craiga w filmie pojawili się: Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ben Whishaw, Rory Kinnear, Jeffrey Wright, Léa Seydoux i Christoph Waltz, którzy wcielili się ponownie w swoje postacie z poprzednich filmów Bonda. Dodatkowo do obsady dołączyli Rami Malek, Lashana Lynch i Ana de Armas.