Strona Główna > Justyna Steczkowska i Leszek Możdżer prezentują nową wersję „Dziewczyny Szamana”

Justyna Steczkowska i Leszek Możdżer prezentują nową wersję „Dziewczyny Szamana”

Duet Justyny Steczkowskiej i wybitnego pianisty Leszka Możdżera to nowa odsłona „Dziewczyny szamana”, która stała się prawdziwą, muzyczną szamanką. Ten wielki hit lat 90. w nowej odsłonie pokazuje niezwykły talent obojga artystów. Niezapomniane, przestrzenne kadry i energia jesiennego morza w reżyserii Łukasza Naczasa to prawdziwy filmowy majstersztyk. Teledysk możecie zobaczyć poniżej. Premiera klipu 26 listopada 2021 […]

Duet Justyny Steczkowskiej i wybitnego pianisty Leszka Możdżera to nowa odsłona „Dziewczyny szamana”, która stała się prawdziwą, muzyczną szamanką. Ten wielki hit lat 90. w nowej odsłonie pokazuje niezwykły talent obojga artystów. Niezapomniane, przestrzenne kadry i energia jesiennego morza w reżyserii Łukasza Naczasa to prawdziwy filmowy majstersztyk. Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

Premiera klipu 26 listopada 2021 roku o godz. 12:00.

Jak mówi sama artystka:

Justyna Steczkowska zdradziła na Facebooku, że jest to zapowiedź większego projektu, którego efektów będziemy mogli posłuchać na początku 2022 roku. 

Utwór „Dziewczyna Szamana” promował debiutancki album Justyny Steczkowskiej o tym samym tytule, który ukazał się w 1996 roku. Płyta powstała przy współpracy z Grzegorzem Ciechowskim. Sprzedała się w nakładzie ponad 100 tys. egzemplarzy i uzyskała certyfikat platynowej.