Zespół The Kelly Family zaprezentował nową wersję świątecznego hitu "One More Happy Christmas" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zespół The Kelly Family zaprezentował nową wersję świątecznego hitu „One More Happy Christmas”

Zespół The Kelly Family zaprezentował nową wersję świątecznego hitu „One More Happy Christmas”

Zespół opublikował na YouTubie odświeżoną wersję utworu „One More Happy Christmas”. Zobaczcie, jak wygląda najnowszy teledysk!

Zespół opublikował na YouTubie odświeżoną wersję utworu „One More Happy Christmas”. Zobaczcie, jak wygląda najnowszy teledysk!

Świąteczna piosenka powstała w 1994 roku i pochodzi z trzynastego albumu zespołu o nazwie „Christmas for All”. Teledysk do nowej aranżacji jest połączeniem animacji oraz ujęć z koncertów, granych przez międzynarodową grupę. Dodatkowo na ekranie pojawia się tekst utworu, który niewątpliwie zachęca do wspólnego śpiewania przy świątecznym stole.

Zobacz teledysk:

„The Kelly Family” to zespół założony w latach 70. ubiegłego stulecia przez Barbarę Ann Kelly, jej męża – Daniela Jerome'a Kelly'ego oraz ich dzieci. Grupa specjalizowała się w graniu muzyki pop, rock i folk. Ich album „Over the Hump” sprzedał się w liczbie 4,5 miliona egzemplarzy. Zespół odniósł największe sukcesy w Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Portugalii oraz w całej wschodniej Europie. 

W 2002 roku, w skutek ciężkiej choroby, zmarł Daniel Jerome Kelly. Na szczęście dla fanów, rodzinna tragedia nie spowodowała rozpadu zespołu. „The Kelly Family” wydał jeszcze dwa albumy: „Homerum” (2004) oraz „Hope” (2005).

Grupa działała do 2008 roku, jednak po 12 latach muzycy powrócili z nowym albumem o nazwie „We Got Love”, który trafił do sprzedaży 24 marca 2017 roku. W ramach solowych projektów członkowie zespołu wielokrotnie gościli w Polsce. Natomiast album, z którego pochodzi piosenka „One More Happy Christmas” uzyskał w naszym kraju certyfikat złotej płyty.