Strona Główna > „Dom z papieru”: Wielki finał poszukiwań największego polskiego fana serialu!

„Dom z papieru”: Wielki finał poszukiwań największego polskiego fana serialu!

Jak daleko trzeba się posunąć, by zdobyć tytuł Największego Fana Domu z papieru i sztabkę prawdziwego złota? Zwycięzcę poznamy już jutro!

Jak daleko trzeba się posunąć, by zdobyć tytuł Największego Fana Domu z papieru i sztabkę prawdziwego złota? Zwycięzcę poznamy już jutro!

Spośród dziesiątek tysięcy zgłoszeń z całego kraju, Profesor wybrał finałową szóstkę, która zmierzy się w ostatecznej rozgrywce – doświadczeniu o niespotykanej skali. Wszystkich śmiałków czekają wymagające wyzwania skonstruowane przez samego Profesora i wiele niespodzianek. Tych miłych i nie tylko… Wielki finał poszukiwań największego fana serialu „Dom z papieru” odbędzie się już 1 grudnia 2021 roku. Będziecie go mogli obejrzeć na oficjalnym kanale Youtube Netflix Polska

Miliony fanów na całym świecie czekały na kontynuację jednego z najpopularniejszych sensacyjnych seriali ostatnich lat. Pierwsza połowa piątej części miała premierę 3 września 2021 roku, a druga połowa pojawi się na Netfliksie już w najbliższy piątek 3 grudnia 2021 roku.

W serialu ponownie wystąpią Úrsula Corberó (Tokio), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituno (Lizbona), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Sztokholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogota), Luka Peros (Marsylia) oraz Pedro Alonso (Berlin).

Do obsady serialu dołączyło dwóch aktorów Miguel Ángel Silvestre, który wcieli się w czarny charakter i Patrick Criado.