"Milionerzy": Padło pytanie o Depeche Mode warte 250 tysięcy złotych » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Milionerzy”: Padło pytanie o Depeche Mode warte 250 tysięcy złotych

„Milionerzy”: Padło pytanie o Depeche Mode warte 250 tysięcy złotych

W ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” Pan Emil Witczak miał mały problem z pytaniem za ćwierć miliona. Jak brzmiało?

W ostatnim odcinku teleturnieju „Milionerzy” Pan Emil Witczak miał mały problem z pytaniem za ćwierć miliona. Jak brzmiało?

Cieszący się ogromną popularnością teleturniej „Milionerzy” powrócił w jesiennej ramówce TVN z premierowymi odcinkami na ekrany telewizorów. Prowadzącym niezmiennie jest Hubert Urbański. W ostatnim odcinku o milion złotych walczył pan Emil Witczak. Udało mu się dotrzeć aż do pytania o ćwierć miliona złotych. Brzmiało ono następująco:

a) Leicester

b) Basildonu

c) Londynu

d) Exeter

Prawidłowa odpowiedź to: B.

Pan Emil nie znał odpowiedzi na to pytanie. Postanowił skorzystać z koła ratunkowego i wykonał telefon do przyjaciela. Niestety on również nie był mu stanie pomóc. Uczestnik zdecydował się zakończyć grę na tym etapie. Wygrał 125 tysięcy złotych.

Do tej pory przez 24 lata w polskiej edycji teleturnieju milion złotych udało się wygrać czterem osobom. Ostatnim laureatem został pan Jacek Iwaszko z Warszawy. Z wykształcenia jest muzykologiem i pracuje w bibliotece Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina. Zwyciężył w odcinku 1158. z 23 września 2021 roku.