Sara James w teledysku do świątecznego singla "Jak co roku" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Sara James w teledysku do świątecznego singla „Jak co roku”

Sara James w teledysku do świątecznego singla „Jak co roku”

Sara James, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021, udostępniła oficjalny teledysk do autorskiej piosenki „Jak co roku”.

Sara James, reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021, udostępniła oficjalny teledysk do autorskiej piosenki „Jak co roku”.

Klip nasycony jest kolorami, energią, radością oraz przygotowaniami do świąt – wszystkim tym, co reprezentuje jej świąteczny singiel. Wideo do utworu „Jak co roku” pokazuje piękno przyjaźni i przygotowań do tych wyjątkowych dni w roku.

Sara James z piosenką „Somebody” będzie reprezentować Polskę w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który odbędzie się w Paryżu. O wyborze decydowało jury specjalnego wydania „Szansy na sukces” oraz telewidzowie.

Autorami utworu są m.in. Patryk Kumór i Dominik Buczkowski, którzy napisali utwory „Anyone I Want To Be” oraz „Superhero” – to właśnie z tymi singlami Roksana Węgiel i Viki Gabor triumfowały na Eurowizji Junior w 2018 i 2019 roku.

Jak podkreśla sama Sara:

Po ogłoszeniu wyników Sara nie kryła radości ze zwycięstwa. Podkreślała, że wykorzysta te kilka miesięcy, by jak najlepiej przygotować się do występu i by godnie reprezentować nasz kraj podczas finału Konkursu 19.12 w Paryżu.

Podkreślmy, że Polska już dwukrotnie wygrała JESC, to będzie zatem szansa na zdobyciu tego tytułu już po raz trzeci.