Strona Główna > „Dr. Quinn”: Aktorzy spotkali się po latach. Jak dziś wyglądają? [GALERIA]

„Dr. Quinn”: Aktorzy spotkali się po latach. Jak dziś wyglądają? [GALERIA]

To był niewątpliwie jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Zobaczcie, jak dzisiaj wyglądają bohaterowie serialu „Dr. Quinn”.

To był niewątpliwie jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Zobaczcie, jak dzisiaj wyglądają bohaterowie serialu „Dr. Quinn”.

23 lata po zakończeniu emisji serialu „Dr. Quinn„, Jane Seymour ponownie spotkała się z trzema swoimi ukochanymi kolegami z planu. Aktorka udostępniła na Instagramie zdjęcie z Williamem Shockleyem, Jasonem Adamsem i Joe Lando. Gwiazdy spotkały się, aby świętować nadchodzące 60. urodziny Lando.

Jane Seymour dodała w opisie zdjęcia hasztag „Przywróćmy Dr. Quinn”. Czy oznacza to, że możemy spodziewać się wielkiego powrotu popularnego serialu? W pełni popieramy ten pomysł!

Serial „Dr. Quinn” zadebiutował w Polsce 11 grudnia 1984 roku. Łącznie powstało sześć sezonów, które składały się ze 149 odcinków. Serial opowiada historię młodej lekarki, która zdecydowała się otworzyć własną praktykę w miasteczku Colorado Springs na Dzikim Zachodzie. W głównych rolach wystąpili Jane Seymour, Joe Lando, Chad Allen i Shawn Toovey. Wielki sukces serialu zaowocował powstaniem dwóch filmów.