"Dom z papieru": Aktorzy po raz ostatni zaśpiewali przebój "Bella Ciao" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Dom z papieru”: Aktorzy po raz ostatni zaśpiewali przebój „Bella Ciao” [WIDEO]

„Dom z papieru”: Aktorzy po raz ostatni zaśpiewali przebój „Bella Ciao” [WIDEO]

Za nami premiera ostatniego sezonu serialu „Dom z papieru”. Był to bardzo wzruszający finał. Zobaczcie, jak aktorzy pożegnali się z fanami.

Za nami premiera ostatniego sezonu serialu „Dom z papieru”. Był to bardzo wzruszający finał. Zobaczcie, jak aktorzy pożegnali się z fanami.

Ostatni sezon „Domu z papieru” był pełen emocji. Podczas gdy napad musiał zostać ukończony, cały gang był zasmucony szokującą śmiercią Tokio, w tym profesora. Jedna scena, która wzruszyła wszystkich fanów serialu, to ta, w której cały gang świętuje i tańczy do piosenki „Bella Ciao” po raz ostatni. Możecie ją zobaczyć poniżej.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu. Netflix zamówił spin-off hiszpańskiego „Domu z papieru”, który będzie opowiadał o Andresie de Fonollosa, czyli Berlinie. W głównej roli zobaczymy oczywiście Pedro Alonso. Premiera serialuBerlin zapowiedziana jest na rok 2023. Showrunner „Domu z papieru”, Álex Pina, będzie na pokładzie jako producent wykonawczy.

Hiszpański serial „Dom z papieru” przedstawia dwa długo przygotowywane napady – jeden na Królewską Mennicę Hiszpanii, a drugi na Bank Hiszpanii – przez grupę utalentowanych złodziei kierowanych przez kryminalnego geniusza Profesora. Choć historia opowiadana jest z punktu widzenia Tokio (Úrsula Corbero), Berlin również miał do odegrania dużą rolę. Był zastępcą dowódcy napadu na Królewską Mennicę Hiszpanii i zaplanował napad na Bank Hiszpanii.