"Harry Potter: Powrót do Hogwartu". Zobacz oficjalny plakat i krótką zapowiedź wideo » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Harry Potter: Powrót do Hogwartu”. Zobacz oficjalny plakat i krótką zapowiedź wideo

„Harry Potter: Powrót do Hogwartu”. Zobacz oficjalny plakat i krótką zapowiedź wideo

Obsada „Harry’ego Pottera” powróci do Hogwartu na wyjątkowe spotkanie po latach. Zobacz oficjalny plakat i krótką zapowiedź wideo.

Obsada „Harry’ego Pottera” powróci do Hogwartu na wyjątkowe spotkanie po latach. Zobacz oficjalny plakat i krótką zapowiedź wideo.

Światowa premiera pierwszej części Harry'ego Pottera

Po 20 latach obsada „Harry'ego Pottera” powróci do Hogwartu na wyjątkowe spotkanie po latach. HBO MAX szykuje reunion.  W programie „Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts” zobaczymy między innymi Daniela Radcliffe'a, Ruperta Grinta, Emmę Watson czy Helenę Bonham Carter. A to tylko część atrakcji, jakie na nas czekają.

Goście będą ze sobą rozmawiać, wspominać, a także odpowiadać na zadane im pytania. Wszystko odbędzie się więc wedle formuły, którą wykorzystano już w „Przyjaciele: Spotkanie po latach”. 

Tak prezentuje się oficjalny plakat:

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun:

Premiera „Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts” zaplanowana jest na 1 stycznia 2022 roku. W Polsce ten specjalny program będzie dostępny na HBO GO.

Przypominamy, że J.K. Rowling w 2020 roku uruchomiła magiczną stronę internetową Harry Potter Hub. Znajdziecie na niej materiały z wydawnictw takich jak Bloomsbury i Scholastic, sporo filmów z nauką magicznego rzemiosła, quizy, łamigłówki, zabawne artykuły i wiele więcej – zarówno dla rozpoczynających przygodę z „Harrym Potterem”, jak i tych, którzy są już zaznajomieni ze światem czarodziejów. Część materiałów jest darmowa, za inne trzeba zapłacić.

Jedną z nowych atrakcji jest audiobook, czytany przez największe gwiazdy w tym oczywiście aktorów z „Harry'ego Pottera”. Pierwszy rozdział „Kamienia Filozoficznego” po tytułem „Chłopiec, który przeżył”, czyta sam Daniel Radcliffe!