Strona Główna > Norah Jones prezentuje teledysk do nowego singla „I Dream of Christmas”

Norah Jones prezentuje teledysk do nowego singla „I Dream of Christmas”

Norah Jones prezentuje wideo do utworu „I Dream of Christmas” z pierwszego świątecznego albumu pod tym samym tytułem.

Norah Jones prezentuje wideo do utworu „I Dream of Christmas” z pierwszego świątecznego albumu pod tym samym tytułem.

Norah Jones zaprezentowała nowy świąteczny teledysk do utworu „I Dream Of Christmas”, który można oglądać wyłącznie na Facebooku. Film został wyreżyserowany przez Dano Cerny’ego i został nakręcony z udziałem wielu znanych gości, w tym Gleba Savchenko, Scotta Tweedie, Emmy Brooks McAllister i Courtney Mawhorr. Piosenka jest tytułowym utworem z pierwszego świątecznego albumu Jones zatytułowanego właśnie „I Dream Of Christmas”, który jest już dostępny w serwisach cyfrowych w rozszerzonej wersji deluxe z 3 dodatkowymi utworami.

Zobacz teledysk:

Norah Jones będzie również gwiazdą świątecznego show telewizyjnego „In Performance at the White House: Spirit of the Season”, który będzie nadawany 21 grudnia w programie PBS. Prowadzącą będzie aktorka Jennifer Garner, a gościem będzie sam Joseph R. Biden wspólnie z małżonką Jill Biden. Norah zagra także również utwory z nowego albumu w kilku programach śniadaniowych w amerykańskiej telewizji.

Norah Jones od prawie 20 lat jest głosem otuchy, odkąd jej debiutancki album „Come Away With Me” z 2002 roku stał się muzycznym towarzyszem milionów ludzi na całym świecie. Teraz dziewięciokrotna zdobywczyni Grammy, wokalistka, kompozytorka i pianistka stworzyła swój pierwszy świąteczny album „I Dream Of Christmas”, z kolekcją ponadczasowych świątecznych standardów i własnych kompozycji.

Po sukcesie „Come Away With Me”, artystka wydała serię uznanych przez krytyków i odnoszących sukcesy komercyjne albumów solowych – „Feels Like Home” (2004), „Not Too Late” (2007), „The Fal”l (2009), „Little Broken Hearts” (2012) i „Day Breaks” (2016) — jak również tych stworzonych ze swoimi zespołami: The Little Willies, El Madmo czy triem Puss N Boots z Sashą Dobson i Catherine Popper, którego drugi album „Sister” ukazał się w 2020 roku.

Album-składanka z 2010 roku „…Featuring Norah Jones” pokazał jej niesamowitą wszechstronność, gromadząc nagrania z artystami tak różnorodnymi jak Willie Nelson, Outkast, Herbie Hancock czy Foo Fighters. Od 2018 roku Jones wydawała serię singli, przy współpracy z takimi artystami jak Mavis Staples, Jeff Tweedy, Thomas Bartlett, Tarriona Tank Ball, Rodrigo Amarante i Brian Blade, które zostały zebrane w kolekcję singli w 2019 i wydane jako album „Begin Again”.