"Matrix: Zmartwychwstania": Posłuchaj oficjalnej ścieżki dźwiękowej! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Matrix: Zmartwychwstania”: Posłuchaj oficjalnej ścieżki dźwiękowej!

„Matrix: Zmartwychwstania”: Posłuchaj oficjalnej ścieżki dźwiękowej!

Do sieci trafiła oficjalna ścieżka dźwiękowa najnowszej, czwartej części kultowej serii science fiction – „Matrix: Zmartwychwstania”. Film trafi do polskich kin już 22 grudnia 2021 roku!

Do sieci trafiła oficjalna ścieżka dźwiękowa najnowszej, czwartej części kultowej serii science fiction – „Matrix: Zmartwychwstania”. Film trafi do polskich kin już 22 grudnia 2021 roku!

Po ponad 18 latach fani kultowej serii „Matrix” doczekali się kontynuacji przygód Neo i Trinity. 22 grudnia 2021 roku do kin trafi jej najnowsza część, zatytuowana „Matrix: Zmartwychwstania„. Za kamerą ponownie stanie Lana Wachowski, tym razem jednak bez swojej siostry Lily, z którą stworzyła oryginalną trylogię. 

W filmie „Matrix: Zmartwychwstania” z pewnością nie zabraknie licznych scen akcji, zjawiskowych efektów specjalnych oraz wyjątkowej muzyki. Oficjalnej ścieżki dźwiękowej filmu można posłuchać już teraz na kanale WaterTower Music na YouTubie, a także w serwisach streamingowych, takich jak Spotify i Tidal.  Posłuchajcie, jak brzmi jeden z utworów, które usłyszymy w najnowszym „Matriksie” – „It's In My Mind„!

Na ścieżce dźwiękowej do filmu „Matrix: Zmartwychwstania” znalazło się w sumie 25 utworów skomponowanych przez Johnny'ego Klimka i Toma Tykwera oraz 10 remiksów autorstwa między innymi Thomasa Fehlmanna, Moderny oraz Psychic Health. 

W najnowszej odsłonie „Matriksa” widzowie ponownie spotkają się z postaciami znanymi z trzech poprzednich części, choć nie zabraknie także nowych twarzy. W obsadzie, oprócz Keanu Reevesa i Carrie-Ann Moss, znaleźli się także między innymi Jada Pinkett Smith, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra i Christina Ricci