Strona Główna > Sean Paul i Inna w nowej wersji przeboju „Up”

Sean Paul i Inna w nowej wersji przeboju „Up”

INNA kontynuuje serię udanych kooperacji, przedstawiając nową wersję singla „UP”, który zrealizowała we współpracy z uwielbianym na całym świecie Seanem Paulem.

INNA kontynuuje serię udanych kooperacji, przedstawiając nową wersję singla „UP”, który zrealizowała we współpracy z uwielbianym na całym świecie Seanem Paulem.

Oryginalny singiel „Up” ukazał się półtora miesiąca temu. Utwór ma już ponad 14 milionów odsłon na YouTube i zajmuje 53. miejsce na liście Shazam Global. Sean Paul i Inna zaprezentowali nową wersję hitu „Up”. Poniżej możecie zobaczyć teledysk.

Sean Paul – jamajski gwiazdor dancehallu – zdobył rozgłos na początku XXI wieku dzięki przebojom „Get Busy” (z nagrodzonej Grammy płyty „Dutty Rock”) czy „Temperature”. Orędownik łączenia dancehallu z popem, nagrywał już z takimi gwiazdami jak Beyoncé („Baby Boy”), Sia, Clean Bandit czy Pharrell Williams. Na wydanej w 2018 roku EP-ce „Mad Love” artysty znalazły się piosenki „No Lie” z Duą Lipą czy numer tytułowy, w którym wsparli go Sia i Becky G.

Rok 2021 INNA może niewątpliwie zaliczyć do udanych. Jej piosenka „Flshbacks”, która zgromadziła ponad 31 milionów odsłon, podbiła listę przebojów w Rosji, gdzie przez 8 tygodni z rzędu utrzymywała się na szczycie zestawienia. Następnie wokalistka wydała single „Maza” (20 milionów odsłon) i „Oh My God”, a także współpracowała z Gromee przy „Cool Me Down”, z Alokiem i Sofi Tukker przy „It Don't Matter”, ze SICKOTOY i Elvaną Gjatą przy „Papa”, z Carla's Dreams, The Motans i Iriną Rimes przy „Aici” oraz z Minelli przy „Party”.