Karolina Leszko i Mietek Szcześniak w świątecznym utworze "Srebrny las" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Karolina Leszko i Mietek Szcześniak w świątecznym utworze „Srebrny las”

Karolina Leszko i Mietek Szcześniak w świątecznym utworze „Srebrny las”

Duet wykonał wspólnie nastrojowy, świąteczny utwór skomponowany przez Mikołaja Blajdę. Posłuchajcie, jak brzmi piosenka „Srebrny las”!

Duet wykonał wspólnie nastrojowy, świąteczny utwór skomponowany przez Mikołaja Blajdę. Posłuchajcie, jak brzmi piosenka „Srebrny las”!

Karolina Leszko to wokalistka i autorka tekstów. Popularność przyniósł jej udział w programie „The Four: Bitwa o sławę„, w którym dotarła do finału i ostatecznie zajęła 2. miejsce. Artystka wcześniej próbowała swoich sił także w programach „The Voice Of Poland” i „Must Be The Music”. W 2019 roku wydała swoją debiutancką płytę z piosenkami Marka Grechuty, „Ścieżki przydeptane„, nagraną wspólnie z Pawłem Piątkiem.

Działalność muzyczną Karoliny można śledzić na jej mediach społecznościowych oraz na jej kanale na YouTubie, gdzie opublikowała między innymi słynne wideo z koncertu Michaela Bublé w Krakowie w 2019 roku, podczas którego zaśpiewała z nim przebój „When I Fall In Love„. 

17 grudnia 2021 roku premierę miał najnowszy singiel Karoliny Leszko, nagrany wspólnie z Mietkiem Szcześniakiem. Posłuchajcie, jak brzmi świąteczna piosenka „Srebrny las„! 

Autorem utworu jest Mikołaj Blajda, kompozytor i dyrygent, założyciel Filharmonii Futury – pierwszej w Polsce filharmonii zajmującej się organizacją i produckją widowisk multimedialnych, łączących w sobie różne gatunki muzyczne, takie jak jazz, opera, rock i musical. 

Karolina Leszko i Mietek Szcześniak wystąpili razem w grudniu 2020 roku, podczas zorganizowanego przez Filharmonię Futurę świątecznego koncertu „Oratorium na Boże Narodzenie„. Nagranie z koncertu, na którym wystąpili także Damian Ukeje, Sylwia Lorens, Michał Gasz i Ewa Jurkowska, można obejrzeć na kanale Filharmonia Futura na YouTubie.